Archív pro Březen, 2010

Shutter Island – Ten prokletý ostrov

Prokletý ostrov

Prokletý ostrov

Měl jsem tu rozepsaných hodně článků. O škole, počasí a plno dalších jistě nezajímavých věcech… Ale budu se snažit rychle reagovat na pocity, které ve mě ještě setrvávají. Je to už pár hodin, co jsem přišel z kina. Podle názvu článku a obrázku vedle již asi všichni tušíte, na čem že jsem to byl. Ano, vydal jsem se s Leonardem a pár dalšíma na jeden velice zajímavý ostrov. Žádný zábavní park, stánky s párky v rohlíku a prodej cukrové vaty nečekejte, na tomto ostrově proudí zábava ve zcela jiném proudu. Mé pocity jsou umocněné „něčím“ o čem se zmíním, a právě to mi připravilo takový zážitek, jaký se mi dostal. Nuže si připravíme nějaké teplé oblečení a vydáme se na ostrov…znovu.

Číst celý článek »

Trolololol

Dnes jen krátce a zatraceně nevšedně. Dost svého času stráveného na internetu pobíhám po různých ať už tuzemských, či zahraničních fórech. Některá mají svou úroveň, některá nikoliv. Když opominu fakt, že sem tam narazím na svou vlastní inteligenci, která se občas při psaní příspěvků koupe někde dole ve vaně a není tak zcela přítomna, narazím dost často také na demenci nedozírných výšin, která nepochází ode mě. (opravdu nelžu :( ) Zkrátka různá fóra jsou plná idiotů, stupidních příspěvků a bůhví čeho ještě. Občas se vyskytne něco, co vám hlava nebere, někdy zase něco, co vás vytočí k nepříčetnosti, a někdy i něco, co vás dokonale pobaví svou velkolepou blbostí. V takovou chvíli je nejlepší postavit se hezky nad to a z plna hrdla se zasmát. Šak víte: „Don’t feed the troll“ :)

A abych se dostal k jádru (nene, nechám to zvířátko hezky v klidu ležet tam, kde je) v posledních dnech se na různých fórech objevila zase jedna univerzální odpoveď, která řekne vše za vás. Viz zbytek příspěvku.

Číst celý článek »

22 – Ten zlatý věk!

Číslo 22

Číslo 22

Dříve než zamířím k výše zmiňovanému číslu (ano, musím se přiznat, že můj fanatický obdiv k tomuto číslu je zcela skutečný) nejde se nezmínit o škole.  Místo či snad pojem, který nedá spát většině studentů. Tak rád bych zhodnotil předchozí semestr a snažil se všem kolem nastínit mé pohroušené psychické zdraví, které díky škole zažilo zatím asi dosud největší nápor, ale nějak na to není čas. Představení s názvem škola stále pokračuje a nyní se nachýlil čas k finálnímu dějství. V této scéně se představitel hlavní role student (tedy mé nezkonale božské já) ocitá pod nátlakem bakalářské práce, nějaké té legrační semestrální práce a neméně zajímavými závěrečnými zkouškami. Uvidíme jak zvládnu zahrát tu svoji část…

Nyní už ale přistupme k našemu číslu. Toto číslo dnes začíná své rok dlouhé narozeniny. Ptáte se proč? Čistě proto, že je mi dnes 22 a tudíž bych měl mít narozeniny. Ale o to tu vůbec nejde, mi tu oslavujeme to překrásné číslo. Jaj, tak všechno nej! :)