22 – Ten zlatý věk!

Číslo 22

Číslo 22

Dříve než zamířím k výše zmiňovanému číslu (ano, musím se přiznat, že můj fanatický obdiv k tomuto číslu je zcela skutečný) nejde se nezmínit o škole.  Místo či snad pojem, který nedá spát většině studentů. Tak rád bych zhodnotil předchozí semestr a snažil se všem kolem nastínit mé pohroušené psychické zdraví, které díky škole zažilo zatím asi dosud největší nápor, ale nějak na to není čas. Představení s názvem škola stále pokračuje a nyní se nachýlil čas k finálnímu dějství. V této scéně se představitel hlavní role student (tedy mé nezkonale božské já) ocitá pod nátlakem bakalářské práce, nějaké té legrační semestrální práce a neméně zajímavými závěrečnými zkouškami. Uvidíme jak zvládnu zahrát tu svoji část…

Nyní už ale přistupme k našemu číslu. Toto číslo dnes začíná své rok dlouhé narozeniny. Ptáte se proč? Čistě proto, že je mi dnes 22 a tudíž bych měl mít narozeniny. Ale o to tu vůbec nejde, mi tu oslavujeme to překrásné číslo. Jaj, tak všechno nej! :)2 Odezvy to “22 – Ten zlatý věk!”

 • trtkal napsal:

  Tak to musím popřát Vše nej, hlavně teda ať se daří s bakalářkou a semestrálkama :).

  Tenhle semestr vypadá taky na docela zajímavý peklo, i když pominu-li bakalářku a státnice, tak na mnohem menší, než ten minulej. Ale my to stejně jednou vybojujeme a dobojujeme, což?

 • Jugg napsal:

  Musíme hele, musíme. Každopádně díky moc za popřání.
  Stejně se mi ale zdá, že prostě nestíhám. Potřeboval bych nějakej lepší mozek na to, abych to tu všechno nějak dal. Ale bez boje se nevzdám. Doufám, že to tu nakonec všichni nějak uválčíme.;)

  PS: A musím si tu už ošetřit nějak ty komentáře, nejde to, abych to pořád kontroloval a schvaloval :D