Mlhavý Opar

…se snáší nad tímto čtvrtečním odpolednem. Zčista jasna se u nás nad Kolínem zatáhla obloha, a já pomalu přemítám o blížícím se nástupu článků, které se chystají zaplnit tento zatím velice prázdný prostor.

Sekce mi tu zatím zejí prázdnotou (uh, jaké sekce?) a já přemýšlím, do jakých článků se vrhnu nejdříve. Kdybych měl popsat uplynulé dny jedním slovem, asi bych to nedokázal. Stále se snažím vyladit web do posledních detailů a mezitím mnou prostupuje určité napětí ohledně školy. V Úterý byl zápis do třetího ročníku (kam jsem se s vypětím všech sil, nekalostí, podvodů, únosů a vydírání dostal) a od té doby tak nějak kalkuluji a děsím se nadcházející bakalářské práce a studia po téměř 3 měsících prázdnin. Pokud by to někoho zajímalo- tak jen tak na okraj- právě studuji 3. ročník oboru IT na Univerzitě v Pardubicích. Ale školu bych raději ještě nechal chvíli stranou.

Obloha tu mezitím dostala zajímavý sépiový nádech a zřetelně slyším, jak tu kapky soutěží o přeborníka s nejtvrdším dopadem.

Musím přiznat, že ten déšť mě teď momentálně trochu psychicky nakopl. Celý den byl totiž vážně jeden takový mlhavý opar, kdy má člověk hromadu času, k tomu hromadu věcí co dělat, ale zároveň se mu do ničeho nechce. To je snad jedno z nejhorších „rozpoloženích“, které může člověka potkat…. Nicméně ten déšť si nedá pokoj a pořád mě bude vábit. Tak dobrá, dobrá, už půjdu. Takže jestli mne omluvíte… Neznám totiž lepší očištění, než venku pořádně zmoknout a u toho řvát jako šílenec. Jen si tu musím připravit ručník…2 Odezvy to “Mlhavý Opar”

  • Witcher napsal:

    Pokud se i další z článků, příspěvků ponesou v tomto duchu, budu nejspíš každé ráno netrpělivě zadávat link http://www.jugg.cz

  • Jugg napsal:

    Díky.Budu se snažit co to dá, ale zase by se to s tou chválou nemělo přehánět:)

    (A nebo ne, beru zpět. Mělo by se to sakra přehánět.)