Myšlenkář teoretik

Tak se mi zdá, že přemejšlím moc už i nad tím, jestli vůbec nějakej příspěvek sepíšu. Dívám se na monitor a nějaký písmenka se tam promenádují, tak to snad ještě psát jde. Poslední dobou se mi zdá čím dál tím více, že jsem zřejmě přeborník a mistr světa v přemýšlení. Avšak s nulovým účinkem. Teorie na jedničku, praxe taková slabší šestka. Leckterý noci i nespíte, přemýšlíte jestli je v pořádku toto, co provedete s tímhle, jak to, a tamto a tak pořád zase dokolečka dokola … ehm.  Zkrátka se vám občas i podaří, že si myšlenky dáte do nějaký souvislý podoby a máte dobrej pocit z toho, že by to takhle mohlo jít. Ba i vyjít, že je a bude všechno v pořádku. Jenže hned potom, co s takto naspeedovanou hlavou vylezete z baráku na ulici, dostanete šílenou kopačku přímo do koulí…

V poslední době se mi stává, že mi čím dál tím víc lidí říká, že jsem tak trochu emo. Nebojte, nebudu to tu vyvracet, spíš na to začínám přicházet taky :) Co taky jiného od člověka, který si na internetu vylévá své virtuální srdéčko. Co se týče mých myšlenkových pochodů, přijde mi, že poslední rok jsou opravdu na pochodu. A když už dojdou na místo určení a tváří se, že už to sami ustojí, přijde pak zase něco, co vám ukáže opak. Je to jako kdybyste se všechny myšlenky snažili uskupit a sestavit do nějakého menšího domečku. Jenže v mém případě jsem bohužel zakázku na domeček poslal do mateřské školy. A to ještě do té, kde mají děti amputované ručičky. Jojo, jak jsem kdysi zmínil, hlavu zkrátka není lehké zastavit. Kór tu mojí. Žije si svým vlastním životem a kdyby mohla, tak by si postavila nějakej pěknej rodinej domek a odstěhovala by se někam za město. Jenže tak lehko jí to zase neprojde a proto s ní bojuju jak se jen dá.

Tak, už jsem se skoro bál, že bude přes prázdniny na nějakej patos půst a helejme se, jak tu krásně vyrostl. Člověk sice pořád přepisuje a maže ale to mi nezabrání v tom, abych se třikrát nepraštil pěstí do prsou a nasázel sem na konec klidně 22 vykřičníků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zakončíme písní aneb:  “Today is the …… O’really?“

HAHAHA

httpv://www.youtube.com/watch?v=xmUZ6nCFNoU&ob=av2nKomentáře jsou uzavřeny.