Profilová sezóna!

Jak už se tak stalo, stal se internet v posledních letech naším druhým domovem. A přiznejme si to, v některých případech i tím prvním. Lidem, ehm, chtěl jsem říci strojům, tak těm už nestačilo to, že se „pouze“ narodili, svou obrovitost museli prezentovat i jiným způsobem a jako svůj popravčí nástroj si nevybrali nic menšího, než-li internet. Tedy profily na všechno možné, kam se jen stroj podívá. Nene, nehodlám tu všemožně filozofovat, spíš jsem chtěl jen poukázat na to, že ačkoliv jsme všichni takříkajíc rok od roku ve větším hajzlu, pokud zavítáte na internet a shlédnete pár internetových profilů, teprve pak si uvědomíte, jak v opravdovým hajzlu vážně jsme!

No tak dnešní dávku jedu už jsem si zase vybral, je čas být alespoň maličko milý, když jsou ty vánoce. ;) Popravdě máme do hajzlu ještě těch pár let náskok, takže si můžeme na internetu zakládat vše, co se nám zachce. A ono to občas ani není na škodu. K čemu by nakonec ten internet taky byl, že? Á propos,   co čekat od člověka, který si ještě v roce 2011 vede blog. Netřeba dodat, že blog bídný a ne moc aktualizovaný, ale i to není omluva pro to, aby se takový člověk nemohl zařadit do klubu sebetrýznivých „emáků“, kteří křičí do světa zrovna to, co je napadne.

Ale tak si pojďme shrnout tu mou tetřeví osobu a její postavení na internetu:

CSFD – divotvorný filmový profil

LAST.FM – hudební divotvorný profil

CBDB – literární profil divotvornosti

YOUTUBE – divotvornost!

Když se na to v konečným důsledku teda podívám, zastoupení na internetu vlastně celkem mám, i když trpím syndromem rozpracovanosti. Aneb slovo aktualizace jsem jaksi pozapomněl a kdykoliv si chci něco dát trochu do pořádku, zastavím se v půlce a zeptám se sám sebe: „Proč vlastně?“ A tak zase přestanu. Takhle se to občas přežene a je hotovo. Nebo spíš není. Internet mi vlastně může děkovat, že jsem se ještě nezakousl do Twitteru, MySpacu, nebo třeba Facebooku.  Pak už by to se mnou bylo vážně děsivé. :)

*

Každopádně, ať už na vás vybafne Troll z kterékoliv jeskyně, nikdy si z toho nic nedělejte. Porouchané stroje tu holt budou vždycky. Důležitý je, jak se cejtíte sami před sebou a jak jste s prezentací vlastní osoby spokojení. Ať už se jedná o internet, či nikoliv.  Tak nějak to platí i pro život, že? Alespoň myslím… Těžko si vyberete do jaký společnosti se to vlastně narodíte, a taková říše ptakopysků by nebyla k zahození, ale sami si pak rozhodnete, kterejma lidma se nakonec obklopíte. A buď si vyberete správně, a nebo ne. Nejlepší je totiž vybírat podle sebe a vůbec se nenechat rozhodit nějakým Platýzem, Pluťákem, Irmou, Eleanorovu či Vodním Výrem. A když už vás taková Eleanora na vaší cestě zastaví, je přeci jednoduché, jak reagovat:

httpv://www.youtube.com/watch?v=3Sk5QZOSd80

;)Komentáře jsou uzavřeny.